Hakkımızda

Otom Oto Tekstili ve Aksesuarları, kurucularının sektörde edindiği 40 yıllık tecrübenin eseri bir aile şirketidir. Tüm araç kullanıcılarına ulaşmayı hedefleyen Otom 2008 senesinde Sakarya’da kurulmuştur.
Otom uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübeleri ile sektördeki yenilikleri takip eden değil,  ilklere öncülük eden bir şirket haline gelmiştir. Gerçekleştirilen birçok proje ve yenilik bunun tescili ve siz değerli müşterilerimizin tespitidir. Otom, öneri ve görüşlerinizle kendini geliştirmiş, sizlere en kaliteli hizmeti sunma sorumluluğuyla sektöre vizyon katan birçok  ilke imza atmıştır.
Ürünlerimizin ham iplikten başlayan üretim serüveni, tüm aşamaları ile birlikte entegre tesislerimizde son bulmaktadır. Bugün gelinen noktada 6000 m2 üretim tesisi, 500 m2 showroom’u ve 200 personeli ile Otom büyük bir ailedir.
Otom ailesi olarak 30 yıllık tecrübe ile günümüz müşteri ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve müşteri memnuniyeti için personel ve ürün açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktayız. Otom’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Otom dünya ölçeğinde yaptığı iş ortaklıklarıyla, sektöründe Türkiye’yi 70’den fazla dünya ülkesinde temsil etmektedir.
Otom günümüzde Türkiye’nin sektöründe lider şirketi olarak gelecekte de tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecektir.