HAKKIMIZDA
AR-GE
KALİTE SERTİFİKALARI

Bugün gelinen noktada 5000 m2 üretim tesisi, 500 m2 showroom’u ve 200 personeli ile Otom büyük bir ailedir. Türkiye genelinde 2.000’i aşkın noktadaki iş ortaklarımız ile ürünlerimiz 81 ilde son kullanıcılarla buluşmaktadır. Ürünlerimiz faaliyet alanının önde gelen, Türkiye ve uluslararası zincir satış noktalarında yerini almıştır. Otom uluslararası ortaklıkları ile 38 ülkeye ihracat gerçekleştirmekte ve faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Otom Oto Tekstili ve Aksesuarları’nın, başlangıçta 1982 yılında Avni KOÇ tarafından ‘Elif Oto Giyim Sanayi’nin kurucu ortakları arasında yer alarak temelleri atılmıştır. Daha sonrasında oğlu Fatih emre KOÇ 2006 yılında güçlü bir satış kadrosu kurarak Otomarket Oto Koltuk Kılıfları olarak otomobil aksesuarları sektöründe işin mutfağına geçmiştir. Burada Otom markalı oto koltuk kılıfları üretiminin sağlam adımları atılmış olup, 2009 yılında seri üretimin kurulmasıyla 2010 yılında şirketleşerek sektördeki liderliği ele almıştır. Otom Oto Tekstili Ve Aksesuarları San. Tic. Ltd. Şti. 2010 yılından bu yana 3 ortaklı bir aile şirketi olarak halen sürdürülebilirliğini devam ettirmektedir. 40 yıllık tecrübe ile günümüz müşteri ihtiyaçlarını doğru anlamakta ve müşteri memnuniyeti için personel ve ürün açısından yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktayız. Otom’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Otom dünya ölçeğinde yaptığı iş ortaklıklarıyla, Sektöründe Türkiye’yi 20’den fazla dünya ülkesinde temsil etmektedir.

Otom günümüzde Türkiye’nin sektöründe lider şirketi olarak gelecekte de tüm paydaşları için değer yaratmaya devam edecek.

1994
Amazon History
Amazon Founded
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Erat enim res aperta. Ne discipulum abducam, times. Primum quid tu dicis breve? An haec ab eo non dicuntur?
Jul 1994
Amazon History
Amazon Founded
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Erat enim res aperta. Ne discipulum abducam, times. Primum quid tu dicis breve? An haec ab eo non dicuntur?
Feb 2005
Amazon History
Amazon Prime Services
Aliter homines, aliter philosophos loqui putas oportere? Sin aliud quid voles, postea. Mihi enim satis est, ipsis non satis. Negat enim summo bono afferre incrementum diem. Quod ea non occurrentia fingunt, vincunt Aristonem.
Aug 2007
Amazon History
Amazon Announced Amazon Fresh Pickup
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.